Stichting Senioren Essent Noord
    Regio`s
Terug naar Vorige pagina
Terug naar Vorige pagina
Maak uw keuze:
Stichting Senioren Essent Noord
De regio's van de SSEN


Regio Assen
Voorzitter en penningmeester: Harry Steen
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: harry.steen@ssen-info.nl
Secretaris en deelnemersadministrateur:
Website Assen: www.spen-ssen-assen.nl





Regio EGD

Voorzitter/Secretaris/deelnemersadministrateur: vacant
Penningmeester: Gerrit Werksma
email: gerrit.werksma@ssen-info.nl





Regio Emmen
Voorzitster/secretaresse/deelnemersadministratrice: vacant

Penningmeester: Rinus Langenberg
email: rinus.langenberg@ssen-info.nl







Regio Groningen
Voorzitter: Abel Starke
email: abel.starke@ssen-info.nl
Secretaris: vacant
Penningmeester: Pieter Kloosterman
email: pieter.kloosterman@ssen-info.nl






Regio Twente gebied Enschede
Voorzitter: Johan Geerts
email: johan.geerts@ssen-info.nl
Secretaris: Leo Peterinck                  
email: leo.peterinck@ssen-info.nl
2e secretaris: vacature
Deelnemersadministrateur: Henk Voss
email: henk.voss@ssen-info.nl
Penningmeester: Louis Workel
email: louis.workel@ssen-info.nl


Regio Twente gebied Hengelo
Voorzitter: Marinus ter Horst
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: marinus.ter.horst@ssen-info.nl
Secretaresse: Anny Jansen-Tolhuis
Email: anny.jansen@ssen-info.nl
Penningmeester: Willy Peters
email: willy.peters@ssen-info.nl
Website Twente: www.nexustwente.nl







Regio Winschoten
Voorzitter: Henk Blaauw
Heeft tevens als voorzitter zitting in het stichtingsbestuur
email: henk.blaauw@ssen-info.nl
Secretaris/deelnemersadministrateur: Gerard Molema
email: gerard.molema@ssen-info.nl
Penningmeester: Klaas Jans
email: klaas.jans@ssen-info.nl
 





Regio Zwolle
Voorzitter: Klaas Bosman
email: klaasbosman@ssen-spenzwolle.nl
Secretaris en deelnemersadministrateur: Gosse van Elburg
email: gosse.van.elburg@ssen-info.nl
Penningmeester: Ad Verschuren
email: adverschuren@ssen-spenzwolle.nl
Terug naar Vorige pagina