De regio's van de SSEN


Regio Assen
Voorzitter en penningmeester: Harry Steen
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: harry.steen@ssen-info.nl
Secretaris en deelnemersadministrateur:

Website Assen:
www.spen-ssen-assen.nl

Regio EGD
Voorzitter/Secretaris/deelnemersadministrateur: Jan Schuring
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: jan.schuring@ssen-info.nl    
Penningmeester: Jakob Wolters
email: jakob.wolters@ssen-info.nl
Lief en Leed: Jan Schuring
email: jan.schuring@ssen-info.nl


Regio Emmen
Voorzitster/secretaresse/deelnemersadministratrice: Geertje Tuinstra-Fontein
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: geertje.tuinstra@ssen-info.nl
Penningmeester: Rinus Langenberg
email: rinus.langenberg@ssen-info.nl



Regio Frigem
Voorzitter: Harry Wemmenhove
email: harry.wemmenhove@ssen-info.nl
Secretaresse/deelnemersadministratrice: Mera Jes
email: mera.jes@ssen-info.nl
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
Penningmeester: Gerard Brattinga
email: gerard.brattinga@ssen-info.nl            


Regio Groningen
Voorzitter: Abel Starke
email: abel.starke@ssen-info.nl
Wnd Secretaris: Karst IJzenga
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur                                                              
email: karst.ijzenga@ ssen-info.nl
Penningmeester: Gerrit Vos
email: gerrit.vos@ssen-info.nl
deelnemersadministrateur: pieter.kloosterman@ssen-info.nl

Regio Hoogeveen
Voorzitter: Albert Santinge
email: albert.santinge@ssen-info.nl
Penningmeester:  vakant
Secretaris/deelnemersadministrateur: Roelof  Dekker
email: roelof.dekker@ssen-info.nl
Lid: Jan Meijerink
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: jan.meijerink@ssen-info.nl


Regio Twente gebied Enschede
Voorzitter: Johan Geerts
Heeft tevens als tweede voorzitter zitting in het stichtingsbestuur
email: johan.geerts@ssen-info.nl
Secretaris: Leo Peterinck                  
email: leo.peterinck@ssen-info.nl
2e secretaris/deelnemersadministrateur: Jan Strijks
email: jan.strijks@ssen-info.nl
Penningmeester: Louis Workel
email: louis.workel@ssen-info.nl


Regio Twente gebied Hengelo
Voorzitter: Marinus ter Horst
Heeft tevens als lid zitting in het stichtingsbestuur
email: marinus.ter.horst@ssen-info.nl
Secretaresse: Anny Jansen-Tolhuis
Email: anny.jansen@ssen-info.nl
Penningmeester: Willy Peters
email: willy.peters@ssen-info.nl
Website Twente:
www.nexustwente.nl/


Regio Westergo
Voorzitter: Hennie Staal
email: hennie.staal@ssen-info.nl
Secretaris/deelnemersadministrateur: Wieger Faber
email: wieger.faber@ssen-info.nl
Penningmeester: Jan Hogenkamp
Heeft tevens als secretaris zitting in het stichtingsbestuur
email: jan.hogenkamp@ssen-info.nl


Regio Winschoten
Voorzitter: Henk Blaauw
Heeft tevens als voorzitter zitting in het stichtingsbestuur
email: h.blaauw.slochteren@hotmail.nl
Secretaris/deelnemersadministrateur: Henk Jager
email: henk.jager@ssen-info.nl
Penningmeester: Klaas Jans
email: klaas.jans@ssen-info.nl
 


Regio Zwolle
Voorzitter: Martin Borkent
Heeft tevens als tweede secretaris zitting in het stichtingsbestuur
email: martin.borkent@ssen-info.nl
Secretaris: Gosse van Elburg
email: gosse.van.elburg@ssen-info.nl
Penningmeester: Jack Snel
Heeft tevens als penningmeester zitting in het stichtingsbestuur
email: jack.snel@ssen-info.nl
deelnemersadministrateur activiteitencie: Gosse van Elburg     
email: gosse.van.elburg@ssen-info.nl
ledenadministrateur: Gerda van der Vegt
is tevens algemeen ledenadministrateur SSEN
email: gepensioneerden@ssen-info.nl
Website Zwolle:
  www.ssen-spenzwolle.nl











Regio Hoofddorp
Contacpersoon: Gré van Gerven-Walraven

















































Stichting Senioren Essent Noord
    Regio`s
Terug naar Vorige pagina
Terug naar Vorige pagina
Maak uw keuze: