Belangerijke contacten binnen de SSEN

Secretariaat SSEN email:  senioren-noord@ssen-info.nl


                        
Bestuur SSEN

Stichting Senioren Essent Noord



   Essent HR-Services is nog wel telefonisch bereikbaar!
   van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 12.00 uur op nr 073  8501480



of informeren bij uw eigen regio of bij de secretaris van SSEN t.w. Jan Hogenkamp
WEBSITES van de 3 stichtingen zijn:

SPEL Limburg :    www.stichting-spel.nl

CGEB Brabant :    www.cgeb.nl

SSEN Noord :        www.ssen-info.nl
    Contacten 
Terug naar Vorige pagina
Voorzitter
Tweede voorzitter
Secretaris
Tweede secretaris
Penningmeester
Tweede penningmeester
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Lid
Blaauw
Geerts
Hogenkamp
Borkent
Snel
Brattinga
Nieuwenhuis
Meijerink
Steen
Ter Horst
Tuinstra-Fontein
Jes
H.
J.A.R.C
J.R.
M.L
J.J.
G.
E.J.J.
J.
H.
M.A.A.
G.
M.
Henk
Johan
Jan
Martin
Jack
Gerard
Harry
Jan
Harry
Marinus
Geertje
Mera

h.blaauw.slochteren@hotmail.coml
johan.geerts@ssen-info.nl
jan.hogenkamp@ssen-info.nl
martin.borkent@ssen-info.nl

jack.snel@ssen-info.nl
ga.brattinga@hotmail.com
harry.nieuwenhuis@ssen-info.nl

jan.meijerink@ssen-info.nl
harry.steen@ssen-info.nl
marinus.ter.horst@ssen-info.nl
geertje.tuinstra@ssen-info.nl
mera.jes@ssen-info.nl
Functie                           naam                                       voornaam   Email-adres
Terug naar Vorige pagina
Maak uw keuze:
 
De drie onderstaande stichtingen hebben de adressenadministratie van de gepensioneerden overgenomen van Essent

Voor SSEN dient u bij verhuizingen of overlijden of andere wijzigingen contact op te nemen met de ledenadministrateur van uw eigen regio. Mocht u niet weten naar welke regio u deze mutatie moet sturen, neem dan contact op met gepensioneerden@ssen-info.nl